איך להמשיך להתאמן כאשר הטמפרטורות והמוטיבציה יורדות

הקיץ כבר מזמן חלף ואתו הימים בהם התהלכנו בבגד ים על החוף, אך זוהי לא סיבה להזניח את הכושר הגופני ולהיכנס לשנת חורף. למעשה משטר אימונים חורפי הוא הדרך הכי טובה להילחם בדכדוך החורף; אך כאשר קר, חשוך ורטוב לפעמים אין לנו חשק לצאת ולהתאמן.  להלן כמה הצעות להתמיד בשגרת האימונים.

 1. קבעו יעדים  – ישנם שני סוגי יעדים: יעדים המבוססים על התוצאה הרצויה ויעדים השואפים לשנות התנהגות מסוימת. שני הסוגים חשובים, אך בחורף מוטב לשים את הדגש על היעד השני. יש לקבוע יעדים שיתנו מסגרת מנחה לאימון – למשל לקבוע יעד של אימון 3 פעמים בשבוע או לרוץ מספר קילומטרים במהלך השבוע. כך אתם יוצרים לעצמכם מסגרת מחייבת.
 2. נצלו את האפשרויות של סטודיו הכושר שלכם – כאשר קר, גשום ואפילו חשוך, החורף הוא הזמן הכי טוב להתאמן בסטודיו סגור וחמים. ניתן לנצל את הזמן בגיוון האימונים כמו: ביום מסוים "לעבוד על כוח" על מנת לבנות שרירים ולהאיץ את חילוף החומרים, וביום אחר להשקיע באירובי ובחיטוב הגוף. באם המוטיבציה ירודה או פשוט מתחשק לכם הדרכה צמודה, ניתן לנסות מסגרת אימוני כושר בקבוצה קטנה ולעבוד עם מאמן כושר. החורף הוא הזדמנות מעולה.
 • שעת כושר משותפת – תמיד כיף להתאמן ביחד! כאשר יש מישהו שדוחף ומעודד אתכם זה יוצר הבדל ענק. ניתן לקבוע מפגשי כושר משותפים עם חברים או בן הזוג. יתרונות של עבודה עם פרטנר הוכחה מספר רב של פעמים, הן בכדי העלאת המוטיבציה לעסוק בכושר והן למגמת שיפור והתמדה. יחד המוטיבציה לכושר עולה וכן המחויבות לאימון המשותף מסייע לכם לשמור על הכושר בחורף.  בסוגים חדשים של אימונים כגון: אימוני רצועות התנגדות, פונקציונאליים ועוד.
 • קבעו לוח זמנים – אל תגידו מחר באופן כללי ותאורטי, שריינו לעצמכם לוח זמנים לאימון באמצעות קביעה מדויקת של זמן

ומקום לאימון. הכניסו זאת לסדר היום שלכם לצד שאר הפעילויות שבסדר היום. יש המעדיפים להתאמן ביום ויש בלילה, העיקר שתהיו עקביים.

 • מומלץ מאוד להגיע לאימונים בסטודיו שלנו וכך להיות מחויבים ללוח זמנים. בסטודיו ניתן לעבוד על מגוון אימוני כושר שונים, כולל רצועות התנגדות, אימונים פונקציונאליים ופילאטיס. ניתן לעבוד עם מאמן כושר אישי או בקבוצה קטנה, וכמובן להרגיש חלק מקהילת כושר משפחתית ונעימה.
Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואטסאפ
Share on email
שתפו בדוא"ל
Share on telegram
שתפו בטלגרם

בואו לאימון ניסיון!

חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

(מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

  כתבות המלצות וטיפים

  חדר כושר ירושלים

  עליה במסה בעזרת חלבונים

  לפני שנפרט לגבי מה כדאי? כמה ולמה? נסביר מהו חלבון, מבנה ותפקיד. חלבון, זה שרשרת של חומצות אמינו הקשורות בקשרים פפטידים-אלו תרכובות אורגניות. חלבונים הם

  עיצוב וחיטוב הגוף

  בטח לא פעם הרהרתם לעצמכם. מדוע אנחנו טורחים כל כך הרבה על ריצות למכון הכושר? מדוע אנחנו מגבילים עצמנו במאכלים מסוימים או אוכלים בכוח מאכלים

  תזונה נכונה

  כמה פעמים אמרו לכם את המשפט שכושר עם תזונה לקויה לא שווה כלום? אנחנו לא באנו לבטל את הטענה הזו כיוון שהיא נכונה בהחלט. כמה

  סגירת תפריט

  מתלבטים? בואו לאימון ניסיון!

  חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

  (מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

   דילוג לתוכן