מרכז ספינינג

שיגעון הספינינג שהחל בארצות הברית שלח את אותותיו גם על המתאמנים הישראלים וכיום כל הארץ מוצפת בקבוצות של מכורי ספינינג מושבעים. אחת הקבוצות הרחבות והחזקות בארץ היא קבוצת רוכבי הספינינג של בודי ליין.

ראשית קצת רקע על התוכנית. התוכנית פותחה לראשונה בארצות הברית ע"י רוכב אופניים מקצועי שרצה למצוא פתרון לאימונים בחודשים הקרים והמושלגים. הוא המציא את אופני הספינינג הנייחים שניתן להתאמן בהם בכל מקום מבלי לצאת ממנו.

האופניים נייחים ומקובעים, בעלי מושבים נוחים, ניתן לקבע את הרגליים על הדוושות ולכל אופן יש מד עומס בו אתם יכולים לשלוט.

הסוד שמושך את כולם לספינינג הוא התוצאה המטורפת שניתן להגיע אליה.
בתור מתאמנים מתחילים ניתן לשרוף באימון כ-400-500 קלוריות לשעת אימון. לאחר שנכנסים לקצב המסחרר ניתן להגיע לשריפת 1000 קלוריות בכל אימון.

בבודי ליין שיעורי הספינינג מתקיימים בתוך חדר ספינינג מקצועי המאובזר באופניים חדשים ומקצועיים, המוסיקה ברקע קצבית מאוד והחדר מואר בתאורת מסיבה שתכניס אתכם עמוק לקצב. את השיעור מעבירים המדריכים המנוסים והמקצועיים שלנו, המדריך מנחה את הקבוצה בקצב הדיווש, מתי לעמוד, מתי לשבת וכמובן איך לשלוט על דרגות העומס על האופניים.

אימון הספינינג הוא אימון אירובי קלאסי, הוא מסייע לשיפור סיבולת לב ריאה ושריפת הקלוריות בו מגיעה לרמות מדהימות. אימון הספינינג בבודי ליין מתאים לכל סוגי המתאמנים, גברים ונשים כאחד, צעירים ומבוגרים. נשמח לראותכם בשיעורי הספינינג בבודי ליין.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואטסאפ
Share on email
שתפו בדוא"ל
Share on telegram
שתפו בטלגרם

בואו לאימון ניסיון!

חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

(מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

  כתבות המלצות וטיפים

  חדר כושר ירושלים

  עליה במסה בעזרת חלבונים

  לפני שנפרט לגבי מה כדאי? כמה ולמה? נסביר מהו חלבון, מבנה ותפקיד. חלבון, זה שרשרת של חומצות אמינו הקשורות בקשרים פפטידים-אלו תרכובות אורגניות. חלבונים הם

  עיצוב וחיטוב הגוף

  בטח לא פעם הרהרתם לעצמכם. מדוע אנחנו טורחים כל כך הרבה על ריצות למכון הכושר? מדוע אנחנו מגבילים עצמנו במאכלים מסוימים או אוכלים בכוח מאכלים

  תזונה נכונה

  כמה פעמים אמרו לכם את המשפט שכושר עם תזונה לקויה לא שווה כלום? אנחנו לא באנו לבטל את הטענה הזו כיוון שהיא נכונה בהחלט. כמה

  סגירת תפריט

  מתלבטים? בואו לאימון ניסיון!

  חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

  (מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

   דילוג לתוכן