התעמלות בריאותית

עבודה על גמישות וחיזוק העצם והמפרק תוך כדי דגש על חיזוק שרירי הגב והבטן.
התעמלות בריאותית בבודי ליין משלבת תרגילים שונים המסייעים לשיפור הכושר הגופני תוך הקפדה על יציבה נכונה ועל חיזוק צפיפות ומסת העצם על מנת למנוע מחלות עתידיות או כאבים הקשורים בחוזק העצם.
בשיעורי ההתעמלות הבריאותית בבודי ליין אנחנו נלמד לקרוא נכון את הגוף, כיצד לשלוט בשרירים בצורה נכונה, כיצד לבצע תנועות בריאות וחלקות, כיצד להרים נכון חפצים כבדים או את סלי הקניות.
קרה לכם פעם שישבתם והרגשתם זרמים בגב וברגליים? או שהתרוממתם מישיבה או שכיבה והרגשתם כאילו כל חלקי גופכם מתפרקים? למי זה לא קרה…
אצלנו בבודי ליין אנחנו נלמד אתכם את כל השיטות הנכונות לישיבה וקימה, לשכיבה והתרוממות. פשוט נלמד כיצד לנהל את גופנו בין משימות היום יום וכיצד לעשות את הכל נכון ובריא.
שיעורי ההתעמלות הבריאותית מועברים אצלנו ע"י מדריכים מנוסים ומקצועיים אשר עבדו ועובדים עם אוכלוסיות מגוונות ושונות והתמודדו עם מגוון בעיות.
אז כדי לשמור על גוף בריא ותנועות חלקות ונקיות, תוכלו להגיע לשיעורי התעמלות בריאותית בבודי ליין ולהצטרף גם אתם לקבוצה הרחבה של המתאמנים המרוצים ששינו את אורח חייהם והעלו את איכות החיים בכמה רמות.
שיעורי ההתעמלות הבריאותית בבודי ליין מתאימים לכל שכבות המתאמנים, גם לצעירים שפחות סובלים מכאבים כרוניים ומכבדות בתנועות וגם למבוגרים יותר שאכן סובלים. הסובלים מכאבים יירכשו ידע על מנת להתמודד עם הכאב ולהפטר ממנו והשאר יוכלו ללמוד את כל השיטות על מנת להימנע מתחושות כאב שכאלה בעתיד.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואטסאפ
Share on email
שתפו בדוא"ל
Share on telegram
שתפו בטלגרם

בואו לאימון ניסיון!

חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

(מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

  כתבות המלצות וטיפים

  חדר כושר ירושלים

  עליה במסה בעזרת חלבונים

  לפני שנפרט לגבי מה כדאי? כמה ולמה? נסביר מהו חלבון, מבנה ותפקיד. חלבון, זה שרשרת של חומצות אמינו הקשורות בקשרים פפטידים-אלו תרכובות אורגניות. חלבונים הם

  עיצוב וחיטוב הגוף

  בטח לא פעם הרהרתם לעצמכם. מדוע אנחנו טורחים כל כך הרבה על ריצות למכון הכושר? מדוע אנחנו מגבילים עצמנו במאכלים מסוימים או אוכלים בכוח מאכלים

  תזונה נכונה

  כמה פעמים אמרו לכם את המשפט שכושר עם תזונה לקויה לא שווה כלום? אנחנו לא באנו לבטל את הטענה הזו כיוון שהיא נכונה בהחלט. כמה

  סגירת תפריט

  מתלבטים? בואו לאימון ניסיון!

  חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

  (מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

   דילוג לתוכן