פילאטיס

שיטה ייחודית המשלבת תרגילי נשימה עם עבודה על שרירי היציבה הפנימיים בגוף. לחיזוק הגב ושרירי הבטן.
זוהי שיטה שהומצאה כבר במאה ה18 ע"י ג'וזף פילאטיס במטרה לעזור לשיקום של פצועי מלחמה. השיטה נקראה בעבר Contrology מאחר והיא מתמקדת בעיקר בשליטה של המוח בגוף.
בשיעורי הפילאטיס בבודי ליין אנו משיגים תוצאות מדהימות, עובדים בצורה אינטנסיבית ויוצאים מרוצים. שיטת הפילאטיס עוזרת בחיזוק היציבות הכללית של הגוף, שיפור הנשימה וזרימת הדם, חיזוק שרירי הליבה- בטן וגב בעיקר, שיפור תנועות המפרקים, שיפור הגמישות וכמובן חיזוק הקשר בין גוף ונפש. אנו בבודי ליין שמים דגש על הנשימה במהלך ביצוע התרגילים- גורם קריטי וחשוב בשיטת הפילאטיס וכן על כל שאר עקרונות השיטה כגון, שליטה וריכוז.
למי מתאים? לכולם! בריאים, פצועים, סובלים מכאבים, כולם! כל אחד יכול להגיע לשיעורים וליהנות, וכל אחד יפיק את התועלת שלו מהשיעורים.
ומי שאמר שפילאטיס היא שיטה לנשים בלבד, טעה ובגדול! השיטה הומצאה מהתחלה לגברים פצועי מלחמה. אז למה שלא תיהנו ממנה גם היום?
בבודי ליין אנו עדים ליותר ויותר גברים המגיעים לשיעורים ונשמח לראות עוד. גברים בדרך כלל סובלים מחוסר גמישות ותמיד יש מקום לשיפור, ומיציבה לקויה- דברים שיוכלו להסתדר פלאים באמצעות שיעורי הפילאטיס שלנו בbodyline.
צוות המדריכים המנוסה שלנו ישמח לראותכם ביעורי הפילאטיס בבודי ליין.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואטסאפ
Share on email
שתפו בדוא"ל
Share on telegram
שתפו בטלגרם

בואו לאימון ניסיון!

חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

(מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

  כתבות המלצות וטיפים

  חדר כושר ירושלים

  עליה במסה בעזרת חלבונים

  לפני שנפרט לגבי מה כדאי? כמה ולמה? נסביר מהו חלבון, מבנה ותפקיד. חלבון, זה שרשרת של חומצות אמינו הקשורות בקשרים פפטידים-אלו תרכובות אורגניות. חלבונים הם

  עיצוב וחיטוב הגוף

  בטח לא פעם הרהרתם לעצמכם. מדוע אנחנו טורחים כל כך הרבה על ריצות למכון הכושר? מדוע אנחנו מגבילים עצמנו במאכלים מסוימים או אוכלים בכוח מאכלים

  תזונה נכונה

  כמה פעמים אמרו לכם את המשפט שכושר עם תזונה לקויה לא שווה כלום? אנחנו לא באנו לבטל את הטענה הזו כיוון שהיא נכונה בהחלט. כמה

  סגירת תפריט

  מתלבטים? בואו לאימון ניסיון!

  חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

  (מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

   דילוג לתוכן