פלדנקרייז

להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי, את האפשרי לקל ואת הקל לנח.
שיעור העובד על הקניית הרגלי יציבה נכונים, משפר את גמישות המפרקים והארכתם.
שיטת פלדנקרייז אשר פותחה על ידי משה פלדנקרייז מתמקדת בקשר שבין תנועה ומחשבה ומטרתה ללמד את האדם לשלוט בתנועתו ע"י שיפור המודעות העצמית שלו וחיבור ל'אני העצמי' שלו.
לכל אדם ישנם הרגלי תנועה שונים שרכש לעצמו במהלך השנים, לא כולם נכונים וטובים עבור הגוף שלנו ועבור התחושות שלנו. רובנו יכולים לזהות היכן אנו מבצעים תנועות לא נכונות ע"י אותות שהגוף שולח לנו- אותות כאב.
במידה ולא מטפלים במקור הכאב או משנים את ההרגל המגונה או את התנועה הלא נכונה שסיגלנו לעצמנו, הכאב עלול להחמיר ולהתפתח לצורה של נזק קבוע ונצחי בגוף.
בבודי ליין אנו מחזיקים את מיטב המדריכים לשיטת פלדנקרייז. מדריכינו ילמדו אתכם מה הוא "נכון" , מה כדאי כן כדאי לכם לסגל לעצמכם, ואיך תוכלו להבדיל לבד איזו תנועה היא 'נכון', ואיזו 'לא נכון'. אתם תלמדו להתחבר לעצמכם, להרחיב את הדימוי העצמי שלכם ולגלות תנועות חדשות וקדרים חדשים בין חלקי גופכם.
לאחר שתיכנסו לשיטה ותתחברו אליה, הגוף והמוח יבחרו יחד את התנועות הנוחות והקלות לביצוע.
למי השיטה מתאימה- בבודי ליין אנו סבורים כי השיטה מתאימה לכל אדם שהוא הסובל מכאבים, מרגיש קושי בתנועתיות, ואשר רוצה לשפר את אורח חייו, את תחושתו הכללית וכמובן את תנועותיו.
השיטה מתאימה גם לכאלו המעוניינים להתחבר לנפש יותר, דרך הגוף ובעצם לכל אחד ואחת מאיתנו.
בבודי ליין ראינו מגוון של מתאמנים במשך השנים, הן מתאמנים לאחר פציעות, סובלים מכאב והן רקדנים ואתלטים. כל המתנסים בשיטה זו בבודי ליין העידו על תחושה שלווה ורגועה, קלה ונינוחה.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on whatsapp
שתפו בוואטסאפ
Share on email
שתפו בדוא"ל
Share on telegram
שתפו בטלגרם

בואו לאימון ניסיון!

חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

(מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

  כתבות המלצות וטיפים

  חדר כושר ירושלים

  עליה במסה בעזרת חלבונים

  לפני שנפרט לגבי מה כדאי? כמה ולמה? נסביר מהו חלבון, מבנה ותפקיד. חלבון, זה שרשרת של חומצות אמינו הקשורות בקשרים פפטידים-אלו תרכובות אורגניות. חלבונים הם

  עיצוב וחיטוב הגוף

  בטח לא פעם הרהרתם לעצמכם. מדוע אנחנו טורחים כל כך הרבה על ריצות למכון הכושר? מדוע אנחנו מגבילים עצמנו במאכלים מסוימים או אוכלים בכוח מאכלים

  תזונה נכונה

  כמה פעמים אמרו לכם את המשפט שכושר עם תזונה לקויה לא שווה כלום? אנחנו לא באנו לבטל את הטענה הזו כיוון שהיא נכונה בהחלט. כמה

  סגירת תפריט

  מתלבטים? בואו לאימון ניסיון!

  חוויה ספורטיבית המשלבת דינמיות, שחרור וכיף, קניון מלחה, ירושלים

  (מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור אלייך)

   דילוג לתוכן